Fotokopi Kiralama

Fotokopi Kiralama

Fotokopi Kiralama Nedir?

Fotokopi kiralama, kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan özelliklerde ki fotokopi makinesinin tüm giderlerinin paket olarak tek bir hizmet adı altında faturalandırılmasıdır. Bu hizmette teknik servis,yedek parça,onarım,bakım ve kiralık fotokopi makinesinin mülkiyet maliyetleri firmamız tarafından karşılanır. Bu süreçte hizmet alan kurum ve kuruluşlar aylık net bir tutar karşılığında kullandıkları kadar fatura edilir.

Fotokopi Kiralamanın Avantajları Nelerdir? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

https://www.copyleasing.com/fotokopi-kiralamanin-avantajlari-nelerdir/

Fotokopi kiralamanın süreci nedir?

Kurum ve kuruluşlar kiralamak istedikleri özellikte ki fotokopiyi seçtikten sonra kurulum yapılma aşamasına geçilir. Fotokopi için uygun kurulum koşulları sağlanır. Bu koşullar network bağlantı ve pc arayüz bağlantılarının sağlanmasıdır. Gerekli ortam ve bağlantı koşulları sağlandıktan sonra network üzerinden kiralanan ağ fotokopisi için kurulumları gerçekleştirilir. Kurulumu gerçekleştirilen kiralık fotokopi makinesi artık baskı almaya hazırdır.

Fotokopi Kiralamanın Keyfini Çıkarın!


Kiralamak yerine fotokopiyi satın aldığınız da ne gibi süreçlerle karşı karşıyasınız?

Satın aldığınız fotokopi makinesi üretici firma tarafından 24 (yirmi dört) ay garanti süresi ile sınırlıdır. Bu süreçlerde garanti kapsamında sadece fabrikasyon hatalar giderilir. Son kullanıcı hataları veya kullanım yoğunluğuna bağlı oluşan deformasyonları garanti dışı işleme alınır. Üretici firma deformasyon ve bakım için servisi dahilinde tamir sürecine alır bunun için ek bir ücret talep eder. Bu hizmeti aldığınız da dahi maliyetler sıra sıra ilerlemektedir. Servise alınan fotokopi için arıza tespit ücreti talep edilir. Bunun yanı sıra değişmesi gereken parçalar ve hizmetler için ayrı ayrı fiyatlandırmalar sunulur. Bu süreç içerisinde kur bazlı alınan fiyatlandırmalar mevcuttur bu da maliyetlerinin sabit olmamasına neden olur. Bakım ve onarım sürecinde fotokopi makinesi için belirlenen minimum onarım süresi ise 5 (beş) iş günüdür. Hem zaman hem iş kaybına yol açar.

Size En Uygun Kiralık Fotokopi Seçmenize Yardımcı Olalım.

https://www.copyleasing.com/uygun-kiralik-fotokopinizi-bulun/

Renkli Fotokopi Kiralama Nedir?

https://www.copyleasing.com/renkli-yazici-kiralama/

Yazar hakkında

Yazıcı Kiralama administrator

6 yorum

Fotokopi Kiralamanın Avantajları Nelerdir? – Yazıcı KiralamaYayın tarihi3:23 pm - Mar 8, 2019

[…] Fotokopi Kiralama […]

YUSUF AKPOLATYayın tarihi7:25 pm - Haz 21, 2019

Fotokopi kiralamak mantıklı gibi geliyor aslında firmamız büyük ölçekte çıktılar sürekli alınıyor. Bize geniş ebatta baskı için ne önerirsiniz? Bize bir paket sunar mısınız lütfen. İyi çalışmalar.

Yasemin BULUTYayın tarihi7:58 am - Tem 7, 2019

Fotokopi ve yazıcı kiralamak için hangi model markayı seçmemiz gerekiyor? Bize geri dönüş sağlar mısınız lütfen. İyi günler iyi çalışmalar.

TUĞBA ERTÜRKYayın tarihi7:47 am - Tem 25, 2019

Fotokopi kiralama bilgilendirme için teşekkür ederiz. Yazıcı kiralama ile ilgili gri dönüşünüzden memnun kaldık. İyi ki varsınız..

Fahrettin ERMURATYayın tarihi9:54 am - Ağu 17, 2019

Merhaba hizmetleriniz çok değerli ilginize çok teşekkür ederiz.

NİMET GAMAYayın tarihi12:30 pm - Kas 9, 2019

Kurulum yapılalı 5 gün oldu mükemmel bir hizmet aldık herşey için çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar dileriz.

Bir cevap yazın