Yazıcı Kiralama

Yazıcı Kiralama

Yazıcı kiralama nedir?

Yazıcı kiralamak müşterinin isteği doğrultusunda ihtiyacı olan özelliklere sahip bir yazıcının kurulumu yapılıp tüm giderlerinin kiralama hizmeti veren firmamıza ait olduğu bir hizmeti sunmasıdır. Bu hizmette teknik servis,yedek parça,onarım,bakım ve yazıcının mülkiyet maliyetleri firmamız tarafından karşılanır. Bu süreçte hizmet alan kurum ve kuruluşlar aylık net bir tutar karşılığında kullandıkları kadar fatura edilir.


Yazıcı Kiralama Avantajları Nelerdir?

https://www.copyleasing.com/yazici-kiralama-avantajlar/

Yazıcı kiralamanın süreci nedir?

Kurum ve kuruluşlar kiralamak istedikleri özellikte ki yazıcıyı seçtikten sonra kurulum yapılma aşamasına geçilir. Yazıcı için uygun kurulum koşulları sağlanır. Bu koşullar network bağlantı ve pc arayüz bağlantılarının sağlanmasıdır. Gerekli ortam ve bağlantı koşulları sağlandıktan sonra network üzerinden kiralanan ağ yazıcısı kurulumları gerçekleştirilir. Kurulumu gerçekleştirilen kiralık yazıcı artık baskı almaya hazırdır.


Kiralamak yerine satın aldığınız da ne gibi süreçlerle karşı karşıyasınız?

Satın aldığınız yazıcı üretici firma tarafından 24 (yirmi dört) ay garanti süresi ile sınırlıdır. Bu süreçlerde garanti kapsamında sadece fabrikasyon hatalar giderilir. Son kullanıcı hataları veya kullanım yoğunluğuna bağlı oluşan deformasyonları garanti dışı işleme alınır. Üretici firma deformasyon ve bakım için servisi dahilinde tamir sürecine alır bunun için ek bir ücret talep eder. Bu hizmeti aldığınız da dahi maliyetler sıra sıra ilerlemektedir. Servise alınan yazıcı için arıza tespit ücreti talep edilir. Bunun yanı sıra değişmesi gereken parçalar ve hizmetler için ayrı ayrı fiyatlandırmalar sunulur. Bu süreç içerisinde kur bazlı alınan fiyatlandırmalar mevcuttur bu da maliyetlerinin sabit olmamasına neden olur. Bakım ve onarım sürecinde yazıcı için belirlenen minimum onarım süresi ise 5 (beş) iş günüdür. Hem zaman hem iş kaybına yol açar.

Yazıcı Kiralamanın Keyfini Çıkarın!


“Yazıcı Kiralama” hakkında ki sorularınızı aşağıda ki yorum bölümünden sorabilirsiniz.

Renkli Yazıcı Kiralama Nedir?

https://www.copyleasing.com/renkli-yazici-kiralama/

Size En Uygun Kiralık Yazıcıyı Seçmenize Yardımcı Olalım

https://www.copyleasing.com/uygun-kiralik-yaziciyi-secin/

Yazar hakkında

Yazıcı Kiralama administrator

8 yorum

OnurYayın tarihi6:08 pm - Mar 4, 2019

Verdiğiniz bilgiler ve hizmet için teşekkür ederim. En iyi yazıcı kiralama firması. Aklımda ki tüm soru işaretlerine yardımcı oldu.

Hakkımızda – Yazıcı KiralamaYayın tarihi7:10 pm - Mar 6, 2019

[…] Yazıcı Kiralama […]

Yazıcı Kiralamanın Avantajları Nelerdir? – Yazıcı KiralamaYayın tarihi3:25 pm - Mar 8, 2019

[…] Yazıcı Kiralama […]

Tabletler ve Cep Telefonlarına Yazıcı Kurulumu – Yazıcı KiralamaYayın tarihi7:58 pm - Mar 19, 2019

[…] Yazıcı Kiralama […]

SEVİLAY SOYLUYayın tarihi2:45 pm - Haz 21, 2019

Merhaba, firmamız da kullanmak üzere çok fonksiyonlu yazıcılar kiralamak istiyoruz. Aylık baskılarımız renkli ve siyah olmak üzerine yoğun baskılar alıyoruz mail adresimize teklifinizi yollar mısınız lütfen. Bilgilendirme ve açıklayıcı metin için teşekkür ederiz.

Oya SevimliYayın tarihi12:58 pm - Tem 5, 2019

İyi günler cam fabrikamız da 100 üstü çalışanımız var işletmemiz için renkli baskı alacağımız yazıcı kiralamak istiyoruz lütfen teklifinizi bize sunar mısınız? İyi çalışmalar.

EMRE ARİF M.Yayın tarihi11:31 am - Tem 14, 2019

Telefonda görüşme yaptık firmanızın çalışma prensibi anlayışı mükemmel. Sözleşmeniz çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim. Toner kartuş yazıcı parası derken bizi büyük bir yükten kurtardınız.

HÜSEYİN IRMAKYayın tarihi10:27 am - Tem 15, 2019

İletişim adresimize yazıcı kiralama ve fotokopi kiralama teklifinizi yollar mısınız lütfen. İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın